Wieczór panieński, który będzie niezapomniany

Wieczór panieński to jedyna w swoim rodzaju impreza, kiedy to można poszaleć w gronie najbliższych przyjaciółek i zrelaksować się przed planowaną ceremonią ślubną. Coraz częściej dużą wagę przykładamy do tego, w jaki sposób taką imprezę organizujemy i planujemy, aby rzeczywiście mogła ona na długo pozostać w pamięci osób w niej uczestniczących. Bardzo często wybieraną opcją jest wieczór panieński pod Warszawą organizowany na terenie jakiegoś ładnego i luksusowego obiektu, gdzie dodatkowo znajdują się różnego rodzaju atrakcje dodatkowe jak chociażby SPA. Podczas wyjazdowego wieczoru panieńskiego można zaplanować szereg atrakcji, ale też warto zapoznać się z tym, jakie atrakcje na wieczór panieński może nam zaproponować konkretny hotel.

Long day SPA czyli sposób na relaks, rozrywkę i nie tylko

Hotel Talaria, który znajduje się w województwie mazowieckim,  niedaleko Warszawy to przepiękny kompleks otoczony niesamowitymi, wprost magicznymi lasami i parkami. Nieodłączną część kompleksu stanowi zabytkowy pałacyk, który sprawia, że rzeczywiście miejsce to wyróżnia się na tle pozostałych. Wchodząc bezpośrednio na stronę talaria.pl można zapoznać się z atrakcjami, jakie są przewidziane w ramach Long Day SPA w ramach organizowanego wieczoru panieńskiego.

Jakie atrakcje na wieczór panieński zakłada taka impreza i dlaczego warto bawić się w gronie najbliższych przyjaciółek właśnie tutaj?

– Już na starcie imprezy na jej uczestniczki czeka specjalnie zaserwowany koktajl, który pozwoli wprowadzić się w imprezowy nastrój.

– W ramach oferty uczestniczki wieczoru panieńskiego mają nieograniczony dostęp do strefy Aqua. Można więc do woli korzystać zarówno z basenów jak i z sauny. W takim miejscu znacznie łatwiej jest się na chwilę zatrzymać, obniżyć poziom stresu i oderwać się od rzeczywistości. To doskonałe rozwiązanie zaraz przed tak ważną imprezą, która będzie już niedługo miała miejsce.

– Przewidziany został także swobodny dostęp do strefy cardio, a więc można też podczas takiej imprezy trochę się poruszać, a także wziąć udział w zajęciach aquaaerobicu.

– Do przewidzianych atrakcji należy tradycyjna bania nad stawem, a także zabieg o charakterze bankietowym, który jest określany jako „marokańskie złoto”.

– Podczas imprezy został przewidziany także specjalny posiłek dla uczestniczek, specjalnie dopasowany do tego, aby stanowił idealny przerywnik pomiędzy poszczególnymi zabiegami SPA. Uczestniczki imprezy mają specjalny rabat na zabiegi w gabinetach SPA, które znajdują się w standardowej ofercie hotelu. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby wykonać zabieg, na który już wcześniej miałyśmy ochotę lub też udać się na jakiś masaż, który dodatkowo pozwoli nam się zrelaksować.

– Nieodłącznym elementem tej imprezy jest także butelka wina, a także przygotowana patera z owocami. Miła atmosfera, pięknie urządzony i zaprojektowany obiekt o nowoczesnym wystroju- wszystko to definicja idealnego miejsca do organizacji właśnie tak ważnego wydarzenia jak wieczór panieński.