Nowoczesny hotel w Krakowie

Kraków jest zwany miastem królewskim, gdyż przez wieki było siedzibą królów polskich i stolicą Polski. Jest historycznym, wielkim i pięknym miastem. Stanowiącym centrum edukacyjne od wielu setek lat, gdyż to tu powstał pierwszy polski uniwersytet – zwany Uniwersytetem Krakowskim,  a później Jagiellońskim. Gdy chcemy tu przyjechać i zwiedzić Kraków skorzystajmy z oferty „hotel Kraków”, gdzie znajdziemy adresy licznych krakowskich hoteli, a w nich wspaniałe warunki mieszkaniowe i miłą obsługę.

„hotel w Krakowie” jest również takim przyjaznym miejscem. Nowoczesnym hotelem godnym polecenia, gdyż dysponuje ponadstandardowym wyposażeniem i komfortowymi warunkami. Pozwala wypocząć i zrelaksować się w wygodnych pokojach z łazienką. Każdy pokój w „hotel w Krakowie” dysponuje telewizorem plazmowym, możliwością skorzystania z łącza internetowego, jak innymi udogodnieniami dla gości. W łazience oprócz nowoczesnego natrysku znajdziemy do dyspozycji liczne, bezpłatne kosmetyki. A nowy dzień uprzyjemni nam cieple śniadanie serwowane gratisowo.

Kraków jest miastem w którym kwitnie również życie biznesowe i naukowe. Szukając miejsca na lokum konferencyjne wystarczy sprawdzić ofertę „konferencje Kraków”, by zauważyć iż „hotel w Krakowie” posiada również kilka nowoczesnych sal konferencyjnych, gdzie każda wyposażona jest w nowoczesny sprzęt wideo i audio.

Korzystając z chwili wolnego czasu można zwiedzić siedzibę królów polskich Wawel, zobaczyć dawne kamieniczki na Starym Mieście, przejść się do centrum handlowego Plaza będącego w okolicy hotelu, albo wybrać się nieco dalej na wycieczkę do oddalonej o 11 km. Kopalni Soli w Wieliczce.